טיפול הילינג

איך עובד טיפול הילינג?

כל היצורים החיים, כולל בני האדם, הם מערכות אנרגטיות, ושדה האנרגיה של הפרט נמצא במשחק מתמיד עם הסביבה שלו. החלק המרוכז ביותר בשדה האנרגיה של ההוויה הוא הגוף הפיזי, אך גם השדה האנרגטי משתרע מעבר לעור, למרות שהוא בלתי מורגש לרוב האנשים. יצורים חיים מחליפים כל הזמן אנרגיה זה עם זה, ועובדים לקראת סדר אוניברסלי.

מכיוון ששדה האנרגיה של אדם משתרע מעבר לעור, טיפול הילינג מתקשר עם שדה האנרגיה. בעזרת טכניקות הילינג, המטפלים בבית הדס מסדרים מחדש את דפוסי זרימת האנרגיה של הלקוחות ומסירים חסימות לזרימת האנרגיה החיונית. מהלך זה מאפשר ללקוח לספוג יותר אנרגיה מהיקום, מה שמסייע להתרחשות ריפוי.

שיטה נוספת שעוזרת היא פשוט הקשר האכפתי בין המטפל למטופל

תחושת הנוכחות האוהבת מפחיתה את הלחץ ומגבירה את הרווחה הכללית. הטיפול מקדם גם תגובת הרפיה, המופיעה כירידה בלחץ הדם ושיעור הפרעות בתפקוד הלב והנשימה, לצד הפחתה בייצור הורמוני לחץ, וכל אלה תורמים לתחושת רווחה.

בשדה האנרגטי יש מידע שהמטפל יכול להרגיש בצורה של חום. דוגמא טובה לכך היא כאשר למישהו יש כאב ראש, המטפל יכול להרגיש את האנרגיה סביב הראש כחום, שמסמל על הפרעה שבאה לידי ביטוי במרחב סביב הגוף.

קידום הבריאות והריפוי

באמצעות שימוש בידיים אופן מודע בצורה מרוכזת מאוד, טיפול הילינג מוביל לקידום הבריאות והריפוי. המטפל משתמש במגע קליל או קרוב לגוף על מנת להשפיע על שדה האנרגיה החודר ומקיף את הגוף. החמלה והנוכחות של המטפל שמעניק את המגע המרפא היא קריטית.

המטפל מניח את ידיו על המטופל בחסד, כשהוא נוכח במלואו, או ברגע ההווה, על מנת שהטיפול יצליח. מאחורי גישת טיפול זו יש את המדע אשר מלמד שליד האנושית יש רטט או תדר שאפשר למדוד אותם בפועל.

התיאוריה מאחורי טיפול הילינג

התיאוריה שעומדת מאחורי טכניקה זו היא שעל ידי פתיחה, איזון ופינוי מערכת האנרגיה, אפשר להקל על ריפוי הגוף, הנפש והרוח. כל טיפולי האנרגיה מתמקדים בהסרת מה שנקרא "גודש באנרגיה" שנוצר בשדות האנרגיה או במרכזי האנרגיה של האדם.

לאחר הסרת ההפרעות האלו, ערוצי האנרגיה חופשיים להשלים את משימתם להפגיש בין הגוף, הנפש והרוח, לקידום ריפוי. וזה לא הכול. על ידי החזרת האיזון להפרעות בשדה האנרגיה, ניתן למנוע מחלות עתידיות.

סיפורי הצלחה לסובלים מכאבים

ההצלחה של טיפול הילינג מגיעה בשתי צורות – הקלה על הכאב הגופני אך גם נגיעה של הרוח. המטפלים בבית הדס מבצעים ריפוי מגע ביחידים, והאידיאל הוא כאשר הריפוי עובד טוב על כאבים חריפים. ככל שמתחילים מוקדם לעבוד עם האנרגיה, כך הוגף יכול לתקן את עצמו בהקדם.

לעתים קרובות, כל מה שדרוש זה כמה מפגשי טיפול הילינג שעוזרים לאדם להרגיש פחות כאב ולהתחיל להחלים.

שתפו את הפוסט

טיפול הילינג

איך עובד טיפול הילינג?

כל היצורים החיים, כולל בני האדם, הם מערכות אנרגטיות, ושדה האנרגיה של הפרט נמצא במשחק מתמיד עם הסביבה שלו. החלק המרוכז ביותר בשדה האנרגיה של

למאמר המלא »
ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג מחיה מערכות יחסים, מפעיל יצירתיות ועוזר לאנשים לקבל החלטות טובות יותר בחיים, ויש כל כך הרבה תשובות שאפשר לקבל עם טיפול ריברסינג קבוצתי.

למאמר המלא »

טיפול ריברסינג: פשוט לנשום

טיפול ריברסינג הוא טיפול מרפא עוצמתי ועם זאת עדין, שמתמקד בהשבת הזיכרונות מהלידה, ושחרור טראומות חסומות. הטיפול מתבצע בשכיבה נוחה עם מטפל אוהב, מיומן היטב

למאמר המלא »