meditate

טיפול ריברסינג: פשוט לנשום

טיפול ריברסינג הוא טיפול מרפא עוצמתי ועם זאת עדין, שמתמקד בהשבת הזיכרונות מהלידה, ושחרור טראומות חסומות. הטיפול מתבצע בשכיבה נוחה עם מטפל אוהב, מיומן היטב שמוסמך בתהליכי נשימה, שנמצא לצידכם על מנת להחזיק את המרחב, להנחות ולתמוך בכם כשאתם נושמים.

במקרים רבים, חסימות נוצרות בתודעה ובגוף כתוצאה מהשפעה של לחץ, דיכוי רגשות או פחדים, או מפני שאתם פשוט מתנהלים בחיי היומיום שלכם כמו חיילים טובים, אך מבלי לחבק את כל אפשרויות החיים.

חיבור לכוח החיים הטהור

המסע פנימה מתמקד במודעות לתאים שבהם כל הזיכרונות שוכנים; זיכרונות מאתמול, מהילדות, מהלידה, ומהחיים הקודמים. נשימה מבוקרת תעורר פחדים ורגשות מודחקים כואבים הקשורים לזיכרונות העבר, ושחרורם. האנרגיה שזזה במוח ובגוף בזמן הלידה מחדש היא כוח החיים הטהור שלכם.

בסוף תרגישו תחושה עמוקה של שלום, חופש ורווחה גופנית. נשימה ושחרור חוויות עבר וטראומת עבר מחיים אלה או מחיים קודמים, שכבה אחת בכל פעם, כרוכה בזמן ומסירות. טיפול ריברסינג נותן אפשרות לגוף ולנפש להירפא בקצב שלכם. כשאתם נושמים, אתם בסך הכול צופים בעבודה שמתבצעת על ידי האני הגבוה שלכם, בהנחיית מדריך.

לפירוט נוסף על טיפול ריברסינג כנסו כאן

לחבק את החיים

זהו אכן מסע שלוקח אתכם למקום שאליו אתם רוצים להגיע, חובקים כל רגע בחייכם, מרגישים נלהבים לחיות ולחסל מעצורים ומכשולים שיצרתם לאורך זמן. כאשר התוצאה הסופית היא השקפה חדשה על החיים, הסרת רגשות לא רצויים, ושיפור הבריאות.

זוהי בחירה בחיים. האם אתם מוכנים?

טיפול ריברסינג לא מתמקד בשאלות כמו "כמה זמן צריך להמשיך במפגשים עד שרואים תוצאות", או "איך ייראה המסע שלי". כל אחד מגיב אחרת לטיפול עוצמתי זה וכל אדם חווה תוצאות אחרות, בעוצמות משתנות. בשעות ובימים שלאחר עבודת הנשימה, אתם עשויים להרגיש עייפים ולרצות לישון.

אתם עשויים גם לחוות רגשות גואים או שתהיו מאושרים להפליא. יש אנשים שמרגישים שעבודת הנשימה מנקרת אנרגיה לא רצויה ישנה ברמה עמוקה. זהו חלק מתהליך קילוף רוב אחד בכל פעם, ומתן זמן לנפש ולגוף לעבד את השינוי.

ניקוי חסמים מוביל לבריאות שלמה

בבית הדס, אנו חושבים על טיפול ריברסינג כעל חוויית הריפוי האולטימטיבית מכיוון שבטווח הארוך, הנשימה שלכם, יחד עם איכות החשיבה שלכם, יכולים לרפא כל דבר. עם הזמן, בשל הסרת חסימות רגשיות, ניתן לראות סימפטומים מכל הסוגים נעלמים, כמו למשל:

  • כאבי ראש של מיגרנה.
  • קרסוליים כואבים.
  • מחלות נשימה.
  • כאבי בטן וגב.
  • נדודי שינה.
  • סוכרת.
  • אפילפסיה.
  • סרטן.
  • דלקת פרקים.
  • פיברומיאלגיה.

טיפולי התחדשות מיועדים לאנשים שבוחרים בחיים ומעוניינים לחיות אותם באופן מלא

טיפול ריברסינג מתאים לאנשים שמעוניינים להבריא את רוחם ולטפל במצבים גופניים. לקח לכם חיים שלמים לבנות חסמים רגשיים, ולכן כמה מפגשי נשימה מומלצים מאוד על מנת להשיג את החופש הרוחני ולהתחיל לחוות תוצאות. אתם עשויים להחליט לחזור לעוד פגישות, כיוון שתרגישו את הגישה שלכם לעולם משתנה לטובה.

שתפו את הפוסט

טיפול הילינג

איך עובד טיפול הילינג?

כל היצורים החיים, כולל בני האדם, הם מערכות אנרגטיות, ושדה האנרגיה של הפרט נמצא במשחק מתמיד עם הסביבה שלו. החלק המרוכז ביותר בשדה האנרגיה של

למאמר המלא »
ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג מחיה מערכות יחסים, מפעיל יצירתיות ועוזר לאנשים לקבל החלטות טובות יותר בחיים, ויש כל כך הרבה תשובות שאפשר לקבל עם טיפול ריברסינג קבוצתי.

למאמר המלא »

טיפול ריברסינג: פשוט לנשום

טיפול ריברסינג הוא טיפול מרפא עוצמתי ועם זאת עדין, שמתמקד בהשבת הזיכרונות מהלידה, ושחרור טראומות חסומות. הטיפול מתבצע בשכיבה נוחה עם מטפל אוהב, מיומן היטב

למאמר המלא »