ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג מחיה מערכות יחסים, מפעיל יצירתיות ועוזר לאנשים לקבל החלטות טובות יותר בחיים, ויש כל כך הרבה תשובות שאפשר לקבל עם טיפול ריברסינג קבוצתי. זוהי גישת נשימה מחדש בטכניקה שמשחררת בעדינות ובמודע זיכרונות או לחץ ויוצרת מרחב לשינויים בחייכם. הטיפול חושף את החוכמה הפנימית שעוזרת לשפר את איכות החיים.

טיפול ריברסינג קבוצתי הוא טיפול בטוח לחלוטין. כל מה שעולה במפגש הטיפול נחווה לפני כן והוחזק בפנים על ידי דיכוי נשימה. המשתתפים מקבלים הזדמנות לשחרר את הזיכרונות המודחקים ולקבל את החופש הרוחני.

למה השיטה נקראת ריברסינג?

המונח ריברסינג מתייחס לאפשרות הגישה לזיכרונות מודחקים עמוקים מחוויית הלידה, והמפגשים מתמקדים בעבודת נשימה מודעת לפרק זמן מסוים.

שחרור טראומת הלידה יכול להשפיע לטובה מאוד על חיי אנשים, והמטפלים בבית הדס מתמקדים בעוררות התחושה המחייה מחדש של קלילות וחופש בנפש ובגוף לאחר המפגש. ריברסינג פירושו תנוחה מחדש, שבאופן מילולי אפשר לחוות אותה כלידה מחדש, ומכאן השם.

מהלך מפגש טיפול ריברסינג קבוצתי

במהלך טיפול ריברסינג קבוצתי, המשתתפים מקבלים מהמנחה השראה שמלמדת אותם כיצד להתנהל במהלך המפגש דרך חמשת האלמנטים של לידה מחדש:

  1. נשימה מעגלית.
  2. מודעות.
  3. קבלה.
  4. אינטגרציה.
  5. הרפיה.

טיפול ריברסינג קבוצתי מתבצע בשכיבה על מחצלות נוחות, וכל התהליך אורך כשעה וחצי בממוצע. בסך הכול נהיה יחד במשך כשלוש שעות.

למי מיועדים המפגשים?

לכל מי שמעוניין בהתפתחות עצמית ולמידה מעמיקה על כוח הנשימה. אנשים שנוטלים תרופות מרשם נוגדות דיכאון או חרדה, או שיש להם סיכון למשבר נפשי, מתבקשים ליידע את המטפלים של בית הדס, לפני הרשמה למפגשים.

האם עבודת נשימה יכולה לעזור לשחרר כאב פיזי?

עבודת נשימה מודעת מבוססת על ההנחה לפיה מחלות וכאבים בגוף נגרמים כתוצאה מבעיות רגשיות בלתי פתורות. במהלך הפגישה, הנשימה שואבת הרבה אנרגיה חיונית בגוף, מתכנסת באזורי החסימות ויכולה לשחרר כאב פיזי.

לאחר מספר מפגשי טיפול ריברסינג קבוצתי, תסמינים אחרים כמו אסטמה או אפילפסיה יכולים להתחיל להתבהר גם הם, לעתים לצמיתות.

מה מבדל טיפול ריברסינג מטיפולים אחרים?

עבודת נשימה מסייעת להגיע לרמה של שחרור רגשי שאינו ניתן להשוואה עם טיפולים אחרים, כמו פסיכותרפיה מסורתית, המשתמשת בפעילות הנפשית לדיון על חסימות רגשיות. טיפול ריברסינג כולל ייעוץ אך אינו מסתמך על דיאלוג.

גישה זו אינה מחייבת את המטופל להבין את התודעה המודעת, אלא מאפשר להגיע מהר ועמוק יותר לשחרור דפוסים וחסימות של התת מודע.

יחד עם זאת, כמו בכל הטיפולים אחרים, הרזולוציה תתקדם רק כאשר המטופל מרגיש מוכן לעשות זאת. כמו כן, בהשוואה לטיפולים בגישה גופנית בה הלקוח פסיבי, טיפול ריברסינג קבוצתי או אישי דורשים תרגול פעיל ואוטונומי של עבודת נשימה. זוהי חוויה מעצימה של ריפוי עצמי!

שתפו את הפוסט

טיפול הילינג

איך עובד טיפול הילינג?

כל היצורים החיים, כולל בני האדם, הם מערכות אנרגטיות, ושדה האנרגיה של הפרט נמצא במשחק מתמיד עם הסביבה שלו. החלק המרוכז ביותר בשדה האנרגיה של

למאמר המלא »
ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג מחיה מערכות יחסים, מפעיל יצירתיות ועוזר לאנשים לקבל החלטות טובות יותר בחיים, ויש כל כך הרבה תשובות שאפשר לקבל עם טיפול ריברסינג קבוצתי.

למאמר המלא »

טיפול ריברסינג: פשוט לנשום

טיפול ריברסינג הוא טיפול מרפא עוצמתי ועם זאת עדין, שמתמקד בהשבת הזיכרונות מהלידה, ושחרור טראומות חסומות. הטיפול מתבצע בשכיבה נוחה עם מטפל אוהב, מיומן היטב

למאמר המלא »