רייקי-הילר

רייקי: התחושות במהלך הטיפול

אנרגיית רייקי מרפאת ברמה הגופנית, הרגשית, הנפשית והרוחנית, עם דגש על מרכז הלב, והיא פועלת על רטט גבוה שמרפא ברמה עמוקה.

זוהי אנרגיה בעלת תדר גבוה, שהמקור האמיתי שלה הוא בתוך עצמנו, ואנרגיה זו מחוברת לאספקה אינסופית של אנרגיית ריפוי יקומית.

האנרגיה המשתנה של רייקי

רייקי עובד כמו תרמוסטט שמסדיר את האנרגיה בגוף. האנרגיה זורמת באיטיות או במהירות, בהתאם לצורך, על מנת ליצור הומאוסטאזיס / איזון.

במהלך טיפול רייקי בבית הדס, תחושות מסוימות עשויות להתעורר אצל המטפלת והמטופל, וכמעט תמיד, התחושות האלו נעימות ומתבטאות בתחושות עדינות של חום, קור, איתנות או כוח.

כמו מטוטלת שמתנדנדת קדימה ואחורה, אנרגיית רייקי עשויה לנוע לעתים בצורה שאינה יציבה, ובמקרים אחרים היא מתפשטת בגוף ובתודעה באופן חלק. תנודות אלו של אנרגיית הצ'י שנעה בגוף יכולות להיות מורגשות לעתים קרובות כתחושות עקצוץ, גושי חום, צמרמורות, פעימות, או כל תחושה אחרת בהתאם למצב הגופני והרגשי של המטופל.

כלומר, כל אדם חווה את הטיפול באופן ייחודי, אבל כולם חווים תחושות הרפיה עמוקה

וזה לא הכול. רוב האנשים חשים זוהר נפלא שזורם דרכם ומקיף אותם, כאשר אנרגיית הרייקי מעודדת את האדם להרפות מכל המתחים, החרדות, הפחדים או הרגשות השליליים האחרים שהוא חווה, ולהחליפם ברגשות שלום ורווחה. בסוף הטיפול, מתעוררת תחושת רעננות עם השקפה חיובית ומאוזנת יותר.

במהלך הטיפול, המטפלת והמטופל מרגישים את האנרגיות שמתעוררות. ידי המטפל מתחממות כתוצאה מהזרימה בכפות ידיו, ובמקרים רבים המטופל מרגיש מנומנם ומפהק שוב ושוב כאשר אנרגיות הרייקי שנכנסות לגופו מרגיעות את תודעתו ומפיגות את המתח הגופני והרגשי.

כל אחת מהתחושות הבאות עשויות להתעורר במהלך טיפול רייקי:

תחושות חום או קרירות, תחושות עקצוץ, רטט, ניצוצות חשמליים עדינים, קהות חושים, או תחושות פעימות, גירוד או נמנום.

ברוב המקרים, המטופל שוכב על מזרן, וניתן לקבל את הטיפול גם בישיבה או אפילו בעמידה, בלבוש מלא.

סדרת תנועות בהתאם לצורך

המטפלת מציבה את ידיה על גוף המטופל או לידו, בסדרת תנועות שכוללות תנועות סביב הראש והכתפיים, הבטן והרגליים, ובהמשך ניתן להשתמש בתנועות נוספות בהתאם לצרכי המטופל.

כל תנועה נמשכת כשלוש עד עשר דקות, בהתאם לכמות האנרגיה שהמטופל זקוק לה בכל תנועה, וכל הטיפול נמשך בין 45 דקות לשעה וחצי.

האם מפגש רייקי אחד מספיק או שכדאי לקבל סדרת מפגשים?

מפגש אחד הוא התחלה מצוינת! המפגש מאפשר לחוות את השפעות הרייקי, כגון תחושות רגיעה ובהירות מחשבתית שמתפשטים בגוף ובתודעה לאחר המפגש.

ברוב המקרים, אנשים שהגיעו לטיפול רייקי אחד בבית הדס, ממשיכים לסדרת מפגשים על מנת לעבוד בהדרגה על יעדי הבריאות הנוכחיים שלהם.

שתפו את הפוסט

טיפול הילינג

איך עובד טיפול הילינג?

כל היצורים החיים, כולל בני האדם, הם מערכות אנרגטיות, ושדה האנרגיה של הפרט נמצא במשחק מתמיד עם הסביבה שלו. החלק המרוכז ביותר בשדה האנרגיה של

למאמר המלא »
ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג מחיה מערכות יחסים, מפעיל יצירתיות ועוזר לאנשים לקבל החלטות טובות יותר בחיים, ויש כל כך הרבה תשובות שאפשר לקבל עם טיפול ריברסינג קבוצתי.

למאמר המלא »

טיפול ריברסינג: פשוט לנשום

טיפול ריברסינג הוא טיפול מרפא עוצמתי ועם זאת עדין, שמתמקד בהשבת הזיכרונות מהלידה, ושחרור טראומות חסומות. הטיפול מתבצע בשכיבה נוחה עם מטפל אוהב, מיומן היטב

למאמר המלא »