טיפול ריברסינג

תהליך ריברסינג

"טראומה רגשית ורגשות שליליים מאוחסנים במקרים רבים כמו זיכרונות רפים בתאי הגוף. לאורך הזמן, זיכרונות עדינים אלה עלולים לגרום למחלות" – דיפאק צ'ופרה, מתוך הספר "ריפוי קוונטי".

תהליך ריברסינג , חוויה איכותית לחיים. זהו תהליך עוצמתי, שמפוגג את הערפל והדחיסות, את ההסתרה סביב כל כך הרבה תחומים, מצבים או בעיות בחיים שלכאורה נראה שאין להם הסבר, או לפחות הסבר מניח את הדעת.

במפגש ריברסינג ראשון נעמיק ללידה ולילדות שמשפיעים על האדם שאני היום, על דפוסים ותבניות לפיהן החיים שלנו קורים היום. עם המודעות לדפוסים אלו ניתן להסתכל מנקודת מבט חדשה על התנסויות חיים שונות, או להבין אותן או את המקור להן. עם המידע החדש הזה תוכלו להבין אילו התאמות נדרשות על מנת למנוע חסמים נפשיים שעלולים להימשך שנים.

מרגישים פיזית את האנרגיה בגוף

המפגש הראשון ארוך יותר מהמפגשים הבאים, היות והוא מתמקד באופן שבו החיים הושפעו מהדפוסים הישנים, שרבים מהם לא היו ידועים קודם. מפגש ריברסינג ראשון מלמד פרדיגמה חדשה של חשיבה מעצימה עם התוויית האפשרות לחיות בדרך חדשה לגמרי.

המפגש מתבצע בשכיבה על מזרן ומתחיל שלב הנשימות. תהליך הנשימה משלב דפוסי אנרגיה שהתגבשו במשך השנים, ומוביל להתמוססותם. לקוחות רבים מדווחים שהם מרגישים פיזית את האנרגיה בגפם בפעם הראשונה כשהאנרגיה מופעלת ומועברת.

לאחר שלב הנשימות אפשר לנוח קצת ולדון בכל נושא שאולי התעורר במהלך הנשימות

שלב הנשימות מסיר שנים של טראומה נפשית והתניה נפשית שהיו קיימים מלידה ונמשכו לאורך החיים.

אפשר לתאר את הנפש כיהלום והגוף כפחם שחור שהוא המחשבות השליליות היומיומיות ומשם הרגשות שמפעילים אותנו בחוסר מודעות סביב השעון. כשמתחילים לנשום ריברסינג, מתוך המודעות נוכל לבחור להתבונן ברגש ,להרגיש אותו ולפעול אחרת ביומיום

מה מצפה לכם לאחר מפגש ריברסינג?

זהו תהליך חזק ועוצמתי וכל אדם מגיב אליו אחרת. במהלך השעות והימים הראשונים לאחר המפגש, תיתכן תחושת עייפות ורצון לישון. יתכן גם שיופיעו רגשות של סערה נפשית או אושר גדול. חלק מהאנשים עשויים גם להרגיש פיזית את האנרגיה החדשה ברמה עמוקה.

זה חלק מתהליך קילוף שכבות מעיקות לריפוי הנפש והגוף, שמאפשר לעבד את השינוי. אפשר לחשוב על ריברסינג כעל חוויית נשימה מרפאת שבטווח הארוך, ביחד עם חשיבה איכותית, ניתן לרפא כל דבר. עם הזמן, בשל הסרת החסימות הרגשיות, תסמינים גופניים שונים עשויים להיעלם.

תחושת קלילות, שמחה ובהירות

ניקוי התודעה ממטענים שליליים מוביל לפתרון בעיות ומצבים מעיקים בחיים, שמתחלפים בתחושת קלילות, שמחה ובהירות רבה יותר. מפגשי ריברסינג חוקרים את התכנים השליליים שמעיקים על שדה האנרגיה ואז ממיסים את שכבות ההסתיידות שגדלו במשך כל החיים בגוף האנרגטי.

ההבדלים שתרגישו לפני ואחרי כל מפגש, מדברים בעד עצמם. אז בואו לגלות בעצמכם כמה קל, מאושר ונקי מרגיש גוף אנרגטי.

טיפ קטן להתנסות נשימתית אישית עבורכם- צפו במילה נ ש י מ ה, והרגישו מה קורה לכם בגוף, מה קורה עם הנשימה. לכל אדם קורה משהו. אם אתם סקרנים להתחיל בתהליך ללא התחייבות מוזמנים לשתף אותנו במייל

שתפו את הפוסט

טיפול הילינג

איך עובד טיפול הילינג?

כל היצורים החיים, כולל בני האדם, הם מערכות אנרגטיות, ושדה האנרגיה של הפרט נמצא במשחק מתמיד עם הסביבה שלו. החלק המרוכז ביותר בשדה האנרגיה של

למאמר המלא »
ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג קבוצתי

טיפול ריברסינג מחיה מערכות יחסים, מפעיל יצירתיות ועוזר לאנשים לקבל החלטות טובות יותר בחיים, ויש כל כך הרבה תשובות שאפשר לקבל עם טיפול ריברסינג קבוצתי.

למאמר המלא »

טיפול ריברסינג: פשוט לנשום

טיפול ריברסינג הוא טיפול מרפא עוצמתי ועם זאת עדין, שמתמקד בהשבת הזיכרונות מהלידה, ושחרור טראומות חסומות. הטיפול מתבצע בשכיבה נוחה עם מטפל אוהב, מיומן היטב

למאמר המלא »